Armatuurvõrk on keevisvõrk, mida kasutatakse betooni armeerimisel. Toode on vastavuses Euroopa Standardiga EN 10080:2005 ning omab Eesti, Soome, Rootsi ja Norra sertifikaati
Armatuurvõrgud
Peamised eelised laudadest raketise ees: Kiirem, soodsam, raketist ei pea hiljem eemaldama, ehitusplats püsib puhas
Taldmikuvorm
Armatuurteras ehk sarrusteras on kasutusel betooni armeerimisel.
Armatuurteras
Bi-armatuur on kasutusel kergplokkmüüritiste ja tellisfassaadide armeerimisel töötava vuugisarrusena. Tsinkkattega ja roostevaba toode täidab Euroopa harmoniseeritud standardi EN-845-3:2013+A1:2016 nõudeid (omab kohustuslikku CE märgistust).  
Bi-armatuur
Müürivõrk on kasutusel betoonplokkide müüritise armeerimisel töötava vuugisarrusena. Toode täidab Euroopa harmoniseeritud standardi EN-845-3:2013+A1:2016 nõudeid. Müürivõrke toodame laotootena laiusega 65, 115, 155 ja 200mm.
Müürivõrk
Painutatud armatuurterast ehk range kasutatakse betooni armeerimisel.
Rangid
Distantskandur USS Kiireks ja lihtsaks armatuurvõrgu või sirgete armatuur- teraste vahekauguse fikseerimiseks. Tagab kindla ja stabiilse jalgealuse betoonivalu töödel. Distantskandur Tri Tri-armatuuri kasutatakse distantskandurina kiireks ja lihtsaks armatuurvõrgu või sirgete armatuurteraste…
Distantskandurid
Tri-armatuur on sarruskarkass, mida kasutatakse koorikpaneelides, sillustes, kerg- ja vahelae kandetalades. Lisab konstruktsioonile jäikust ja töötab kandesõrestiktalana.
Tri-armatuur
Tarilapp on betoonkonstruktsiooni kinnitusplaat. Taridetailid kinnitatakse konstruktsiooni sisse enne betooni valu.
Tarilapid
Eesti Traat ladustab erinevaid terasprofiile. Võimalus tellida kuum -ja külmvaltsitud profiile ja eriteraseid, mida kasutatakse nii ehitus kui ka masinaehituses.
Terasprofiilid
Pakume laias valikus lisa tarvikuid betoneerimis töödeks: plastik kandurid, sidumistraadid, kiled, servalint, sarrustatud vinkel (tsingitud), valutorud, sikk sakk kandurid.
Lisatarvikud betoneerimistöödeks
Küsi pakkumist eritellimusele
kontakt